River of Tweets (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: List
uk: Список

en: Default
uk: Базово

en: Refresh interval
uk: Інтервал оновлення

en: Template
uk: Шаблон

en: Query
uk: Запит

en: Reply
uk: Відповісти
