Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Filter
ast: Filtru

en: Other
ast: Otru
