Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Other
bo: གཞན

en: You must select something to filter by.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས
