Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Reset
da: Gendan

en: Number
da: Antal

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Current
da: Aktuelle

en: Other
da: Anden

en: Button
da: Knap

en: You must select something to filter by.
da: Du skal vælge, hvad du vil filtrere efter.

en: Date and time
da: Dato og tid
