Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Reset
eo: Restarigu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Other
eo: Alia

en: Button
eo: Butono

en: You must select something to filter by.
eo: Vi devas elekti ion por filtri.

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo
