Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Number
hi: संख्या

en: Response
hi: उत्तर

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Current
hi: मौजूदा

en: Other
hi: अन्य

en: Button
hi: बटन

en: You must select something to filter by.
hi: फ़िल्टर करने के लिए आपको कुछ चयन करना होगा।

en: Date and time
hi: तिथि व समय
