Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Number
hu: Szám

en: Response
hu: Válasz

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Filter
hu: Szűrő

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Other
hu: Egyéb

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Extras
hu: Extrák

en: You must select something to filter by.
hu: Ki kell választani egy szűrési szempontot.

en: Date and time
hu: Dátum és idő

en: Cookie settings
hu: Süti beállítások

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: The introduction text.
hu: A bemutatkozó szöveg.
