Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Reset
it: Ripristina

en: Number
it: Numero

en: Response
it: Risposta

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Filter
it: Filtra

en: Current
it: Corrente

en: Other
it: Altro

en: Button
it: Pulsante

en: You must select something to filter by.
it: E' necessario selezionare qualcosa da filtrare.

en: Date and time
it: Data e ora
