Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Reset
ja: リセット

en: Number
ja: 数値

en: Response
ja: レスポンス

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Filter
ja: フィルター

en: Current
ja: 現在

en: Other
ja: その他

en: Button
ja: ボタン

en: You must select something to filter by.
ja: 絞り込み対象を選択する必要があります。

en: Date and time
ja: 日付と時刻
