Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Number
ka: რიცხვი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Other
ka: სხვა

en: Button
ka: ღილაკი

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
