Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Filter
km: តម្រង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: You must select something to filter by.
km: អ្នកត្រូវតែ​ជ្រើស​អ្វីមួយ​ដើម្បី​ត្រង ។

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា
