Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Other
ku: هیتر

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات
