Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Current
lt: Dabartinis

en: Other
lt: Kiti

en: Button
lt: Mygtukas

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
