Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Date and time
mn: Огноо цаг
