Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Current
ne: ताजा

en: Button
ne: बटन

en: Date and time
ne: मिति र समय
