Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Reset
sq: Rifillo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: You must select something to filter by.
sq: Duhet të zgjedhësh çfarë duhet filtruar.

en: Date and time
sq: Data dhe ora
