Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Response
sv: Svar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Current
sv: Nuvarande

en: Other
sv: Övriga

en: Button
sv: Knapp

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: You must select something to filter by.
sv: Du måste välja något att filtrera på.

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: Cookie name
sv: Namn för cookie
