Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Number
cs: Číslo

en: Response
cs: Odpověď

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Filter
cs: Filtr

en: Current
cs: Aktuální

en: Other
cs: Jiné

en: Button
cs: Tlačítko

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: You must select something to filter by.
cs: Je třeba vybrat filtrovací kritérium.

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Cookie settings
cs: Nastavení cookie
