Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Reset
et: Tühista

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Filter
et: Filtreeri

en: Current
et: Praegune

en: Other
et: Muu

en: Button
et: Nupp

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg
