Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Response
he: תשובה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Filter
he: סינון

en: Current
he: נוכחי

en: Other
he: אחר

en: Button
he: כפתור

en: Extras
he: תוספות

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: Date and time
he: תאריך ושעה
