Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Filter
hr: Pročisti

en: Current
hr: Trenutno

en: Other
hr: Ostalo

en: Button
hr: Gumb

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme
