Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Number
id: Angka

en: Response
id: Jawaban

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Current
id: Saat ini

en: Other
id: Lainnya

en: Button
id: Tombol

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: You must select something to filter by.
id: Anda harus memilih sesuatu yang ingin disaring

en: Date and time
id: Tanggal dan waktu
