Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Response
oc: Responsa

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Filter
oc: Filtrar

en: Current
oc: Actual

en: Other
oc: Autre

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: You must select something to filter by.
oc: Vos cal seleccionar un critèri de filtratge.

en: Date and time
oc: Data e ora
