Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Reset
ro: Resetează

en: Number
ro: Număr

en: General settings
ro: Setări generale

en: Filter
ro: Filtru

en: Current
ro: Actual

en: Other
ro: Altele

en: Button
ro: Buton

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: You must select something to filter by.
ro: Trebuie selectat ceva după care să se filtreze.

en: Date and time
ro: Data şi timp
