Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Number
sk: Číslo

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Current
sk: Aktuálny

en: Other
sk: Ostatné

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Cookie settings
sk: Nastavenia súborov cookie
