Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Response
ta: பதில்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Current
ta: தற்சமய

en: Other
ta: மற்றவை

en: Button
ta: விசை

en: You must select something to filter by.
ta: வடிகட்டுவதற்கு ஏதாவதொன்றை நீங்கள் தெரிவு செய்ய வேண்டும்.

en: Date and time
ta: நாள் நேரம்
