Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Number
vi: Số

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Filter
vi: Lọc

en: Current
vi: Hiện thời

en: Other
vi: Khác

en: Button
vi: Nút

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Intro
vi: Giới thiệu

en: You must select something to filter by.
vi: Bạn phải chọn vài thứ làm tiêu chuẩn lọc.

en: Date and time
vi: Ngày và giờ

en: Unique ID
vi: ID duy nhất
