Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: Response
ar: الجواب

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Current
ar: الحالي

en: Other
ar: آخر

en: Button
ar: زر

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: You must select something to filter by.
ar: يجب أن تختار مرشح.

en: Date and time
ar: التاريخ والتوقيت
