Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Response
bg: Отговор

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Filter
bg: Филтър

en: Other
bg: Други

en: Button
bg: Бутон

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.

en: Date and time
bg: Дата и час
