Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Response
fi: Vastaus

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Filter
fi: Suodatus

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Other
fi: Muu

en: Button
fi: Nappi

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: You must select something to filter by.
fi: Sinun on valittava suodatusehto.

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi
