Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Number
fr: Nombre

en: Response
fr: Réponse

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Filter
fr: Filtrer

en: Current
fr: Actuel

en: Other
fr: Autre

en: Button
fr: Bouton

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: You must select something to filter by.
fr: Vous devez sélectionnez un critère de filtrage.

en: Date and time
fr: Date et heure

en: Cookie settings
fr: Paramètres de cookie

en: Unique ID
fr: Identifiant (ID) unique

en: Cookie name
fr: Nom du cookie
