Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Filter
gl: Filtro

en: Current
gl: Actual

en: Other
gl: Outro

en: Button
gl: Botón

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.

en: Date and time
gl: Data e hora
