Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Filter
jv: Saring

en: Current
jv: Saiki

en: Other
jv: Liyané

en: You must select something to filter by.
jv: Sampéyan kudu milih salah sijiné kanggo nyaring.

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu
