Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Other
kk: Басқа

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
