Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Date and time
kn: ಸಮಯ ಮತ್ತು ದಿನಾಂಕ
