Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Filter
mr: गाळणी
