Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Other
my: အခြား

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်
