Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Date and time
pa: ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ
