Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: Response
ru: Ответ

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Filter
ru: Фильтр

en: Current
ru: Текущий

en: Other
ru: Другое

en: Button
ru: Кнопка

en: Extras
ru: Дополнительные

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: You must select something to filter by.
ru: Необходимо выбрать, что фильтровать.

en: Date and time
ru: Дата и время
