Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Number
te: సంఖ్య

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Other
te: ఇతర

en: Date and time
te: తేదీ మరియు సమయం
