Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Number
tr: Sayı

en: Response
tr: Yanıt

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Current
tr: Şu anki

en: Other
tr: Diğer

en: Button
tr: Düğme

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: You must select something to filter by.
tr: Süzülecek bir şey seçmeniz gerekiyor.

en: Date and time
tr: Tarih ve zaman
