Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Other
ug: باشقا

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت
