Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Filter
af: Filtreer

en: Other
af: Ander
