Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Response
ca: Resposta

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Filter
ca: Filtra

en: Current
ca: Actual

en: Other
ca: Altres

en: Button
ca: Botó

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: You must select something to filter by.
ca: Heu de seleccionar alguna cosa per la qual filtrar.

en: Date and time
ca: Data i hora
