Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Number
de: Zahl

en: Response
de: Antwort

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Current
de: Aktuell

en: Other
de: Weitere

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Intro
de: Einleitung

en: You must select something to filter by.
de: Es muss ein Filterkriterium ausgewählt werden.

en: Date and time
de: Datum und Uhrzeit

en: Cookie settings
de: Cookie-Einstellungen

en: Unique ID
de: Eindeutige ID

en: Cookie name
de: Cookie-Name
