Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Other
el: Άλλο

en: Button
el: Κουμπί

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: You must select something to filter by.
el: Πρέπει να επιλέξετε κάτι ως το κριτήριο φίλτρου.

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα
