Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Reset
es: Restablecer

en: Number
es: Número

en: Response
es: Respuesta

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Filter
es: Filtro

en: Current
es: Actual

en: Other
es: Otro(s)

en: Button
es: Botón

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Intro
es: Introducción

en: You must select something to filter by.
es: Debe elegir algo por lo cual filtrar

en: Date and time
es: Fecha y hora

en: Unique ID
es: ID único

en: Cookie name
es: Nombre de la cookie
