Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Response
eu: Erantzun

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Current
eu: Unekoa

en: Other
eu: Bestea

en: Button
eu: Botoia

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Date and time
eu: Data eta ordua
