Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Reset
is: Endursetja

en: Number
is: Númer

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Filter
is: Sía

en: Current
is: Núverandi

en: Date and time
is: Dag- og tímasetning
