Rijksoverheid Cookie Opt-in (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Response
lv: Atbilde

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Current
lv: Pašreiz

en: Other
lv: Citi

en: Button
lv: Poga

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.

en: Date and time
lv: Datums un laiks
